TORBA TEST CİHAZI
 
TORBALARIN GÜVENLE TEST EDİLMESİ
Mobil ve çanta içine yerleştirilmiş torba test cihazı sayesinde her tipteki valfli torbaların -  tüm kağıt, lastik katmanlar ve  yapıştırılmış alanlar dahil- hava geçirgenlik kapasitesi kolayca test edilebilmektedir. Bu veri dolum prosedürü için bu önemli bir bilgidir. Elde edilen veriler torba imalatının optimizasyonu için kullanılabilir. Daha önemlisi, torba test cihazı sayesinde torbaların spesifikasyonlara uygunluğu kontrol edilir.
 
Bu torba test cihazı mobil kullanım için tasarlanmıştır. Torba test cihazı sadece 14 kg ağırlıkta olup tekerlekli  sağlam valizi içinde kolayca taşınabilir. 
 
ÖNEMLİ NOKTALAR
 ›› Taşınabilir, tekerlekli ünite içine yerleştirilmiş
 ›› Bütünleşik ve dayanıklı yapı
 ›› Esnek kullanım
 ›› Kısa bir eğitimden sonar kolay kullanım
 ›› Bakım gerektirmez
 
 UYGULAMA ALANLARI
 ›› Torba imalatı
 ›› Dolum teknolojileri
 ›› Nakil ve lojistik
 
TORBALARIN GÜVENLE TEST EDİLMESİ
BEUMER torba test cihazının dijital gösterge panelinde hassas sonuçlarıyla hacimsel debi görüntülenir. Genişleyebilir kılıfı ile dolum ağzı torba valfinde sızdırmazlık oluşturarak hava akışı ölçümleri gerçekleşir. 
 
160 mm’ye kadar olan valf genişlikleri için ayrıca ilave bir genişleyebilir kılıf tedarik kapsamında sağlanmaktadır.
 
Basınç dengeli bir akış kontrol valfi hacimsel debiyi, 50 mbar sabit basınca ulaşıncaya kadar artırır. Bu basınçtaki mevcut hacim debisi, hava geçirgenliğini belirten değer olarak okunabilir.
 
HERKES İÇİN KULLANIM KOLAYLIĞI
Torba test cihazı dijital gösterge paneli sayesinde kolayca kullanılır. Kısa bir eğitimden sonra operatör hem çok hızlı hem de çok kolay bir biçimde cihazı kullanır.
 
ÖZELLİKLER
›› Ağırlık            : 14 kg
›› E x B x D        : 425 x 560 x 245 mm
›› Hava besleme : 6 - 10 bar
›› Ölçme aralığı   : 30 - 3000 lt/dk