HAKKIMIZDA

FTR MAKINA KIMYA METALURJI A.Ş. 2003 yılında Istanbul merkezli olarak kurulmuş olup, genel yapısı ve çalışması mühendislik ürünleri ve hizmetleri üzerinedir. Yaygın olarak, çimento, maden, enerji santralleri, deniz nakliye liman sistemleri ile tedariğini sağladığı komponentler nedeniyle tüm sanayi kollarında aktif rol almaktadır.

BİLGİ ve TECRÜBE : Ekibimiz yıllara varan bilgi ve tecrübesiyle mühendislik çözümlerinde en doğru ve verimli yaklaşımı çözüm olarak sunma konusunda uzmandır.

ÖNCELİK : Müşterilerimizin önceliklerini en iyi biçimde algılayarak sadece çözüm üretmek değil, müşteri odaklı çözüm üretmek çift taraflı önceliğimizdir.

DESTEK : Tüm ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz. İşbirliğimizin en önemli kriterlerinden birisidir.

TEKNOLOJI : Sunulan teknolojik çözümler, bilgi ve tecrübelerimiz ile birlikte düzenli olarak çalıştığımız dünya çapında uzmanlıkları tescil edilmiş uluslararası firmalar/çözüm ortaklarımız ile pekişmektedir. Konularında dünya lideri olan firmalar müşterilerimize aynı zamanda teknolojik güven sağlar.

FTR A.Ş. temsilcilik, distribütörlük, özel imalatlar ve projeye göre anahtar teslim sistem ve tesisler konusunda çalışmaktadır.